Poznajmy się lepiej!

Właścicielem i założycielem Ośrodka Szkolenia Kierowców jest Czesław Hołołub. Od początku istnienia ośrodka sprawą priorytetową jest wysoka jakość szkolenia. W swoich działaniach stawiamy nie tylko na uzyskanie przez kursanta uprawnień, ale również na kształtowanie postaw przyszłych kierowców, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz kultury jazdy na naszych drogach.

Dysponujemy wszelkimi pomocami dydaktycznymi. Zapewniamy kompleksową obsługę szkoleń łącznie z badaniami lekarskimi. Zajęcia teoretyczne odbywają się w godzinach popołudniowych w sali wykładowej znajdującej się przy ul. Kościuszki 35 w Sulechowie. Zajęcia praktyczne są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursantów i zapewniają im naukę jazdy w każdych warunkach i o każdej porze.


Lokalizacje

Jesteśmy w dwóch miastach województwa lubuskiego. W Sulechowie oraz w Zielonej Górze. W obu lokalizacjach posiadamy biura, w których możecie uzyskać wszystkie informacje związane z kursami, a także przewozem osób.

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat. To daje niezbędne doświadczenie do dalszej pracy, a także wiedzę, którą chętnie się dzielimy z naszymi podopiecznymi.

Najlepsi instruktorzy

Nasi wszyscy instruktorzy to doświadczeni kierowcy, którzy sprostają wszystkim wyzwaniom stawianymi przez kursantów.

Sześć kategorii

U nas robisz prawo jazdy na: motocykl, samochód osobowy, ciężarówkę, autobus oraz na przyczepy do samochodu i ciężarówki.

Z nami zdasz

Ponad 90% kursantów naszej szkoły jazdy zdaje egzamin państwowy za pierwszym razem.

Profesjonalizm

Nasi instruktorzy dokładają wszelkich starań, aby kursanci poczuli się wyjątkowo. Dzięki ich podejściu na pewno nauczysz się prowadzić pojazd, który chcesz.